کانال کشی داکت اسپلیت

09137684804ارگ کالا 

کانال کشی داکت اسپلیت

یکی از مهمترین اقدامات مهم در زیر سازی داکت اسپلیت توجه به کانال کشی داکت اسپلیت می باشد. اگر این اتفاق اشتباه رخ دهد عوارض جبران ناپذیری بر جای می گذارد. کل مسیر کانال کشی در زیر سقف بوده و هرگونه اشتباه منجر به وقوع فاجعه می شود. گروه فنی ارگ با توانیی علمی و تجربه در زمینه کانال داکت اسپلیت می تواند بهترین طراحی را برای ساختمان شما انجام دهد.
پس از طراحی مسیر کانال کشی و ابعاد آن نوبت به اجرای کانال کشی میرسد.
حال سوال اینجاست چه نوع کانال کشی برای داکت اسپلیت مناسب تر است. برای پاسخ به این سوال باید به تجربه رجوع کرد. در کل دو نوع کانال کشی برای داکت اسپلیت وجود دارد. نوع اول کانال کشی گالوانیزه است. همانطور که از اسم این حالت پیداست جنس این کانال از گالوانیزه می باشد که همان جنسی است که در کانال کشی کولر آبی استفاده می شود. با این تفاوت که حجم کانال کشی برای کولر آبی بسیار بیشتر می باشد. در این نوع کانال کشی سطح مقطع بیشتر مستطیل می باشد. کانال گالوانیزه به خوبی عایق شده و به وسیله ی ساپورت های سقفی کشیده می شود. در این نوع کانال کشی به هر انشعاب تیک اف گفته می شود. در انتهای هر انشعاب دریچه جهت خروج باد نصب می شود. نوع دیگر کانال کشی داکت اسپلیت کانال فلکسیبل است. در این نوع کانال کشی از لوله های خرطومی شکل انعطاف پذیری استفاده می شود. درواقع سطح مقطع در این نوع کانال دایره می باشد. بانتخاب کانال فلکسیبل سرعت کار دو چندان می شود. مقدار کمتری از سقف را نیز در گیر می کند که کاملا مطابق سلیقه طراحان ، معماران ، مهندسان و پیمانکاران ساختمانی در ایران است .

استان کرمان نیز مانند سایر شهر های بزرگ در راستای اجرای زیر سازی داکت اسپلیت با چالش های کانال کشی مواجه است. گروه فنی ارگ با تسلط کامل بر انواع روش های کانال کشی آماده ی ارائه ی خدمت به همشریان عزیز کرمانی می باشد. شما می توانید نقشه ساختمانی خود را به گروه فنی ارگ داده و پس از طراحی توسط گروه فنی ارگ کار اجرا آغاز می شود . گروه فنی ارگ با اشراف کامل بر موضوع کانال کشی اقدام به آموزش کانال کشی داکت اسپلیت به تکنسین های داکت اسپلیت خود نموده است.
قیمت گذاری یکی از اساسی ترین ارکان یک معامله می باشد. جهت قیمت گذاری کانال کشی داکت اسپلت در سراسر استان کرمان ابتدا بازدید از محل صورت می گیرد. پس از انجام محاسبات و انتخاب نوع کانال کشی لیست متریال مصرفی تهیه می شود. بعد از طی این مراحل نوبت به قیمت گزاری توسط گروه فنی ارگ می رسد. قیمت ها بروز و مطابق تعرفه های استاندارد کانال سازی می باشد. در همین راستا گروه فنی ارگ برای شفاف سازی قیمت ها گام های بزرگی برداشته است. شما می توانید این قیمت ها را با مجموعه های رقیب مقایسه نموده و سپس تصمیم بگیرید.

معمولا در پروژه های بزرگ به دلیل بی اعتمادی به نیروهای بومی از تکنسین های شهر های دیگر استفاده می شود که این امر موجب افزایش هزینه ها برای مشتری محترم می شود. گروه فنی ارگ در راستای فرهنگ سازی جهت استفاده از نیروهای بومی استان می کوشد تا خدماتی فراتر از رقبای دیگر بدهد.
همچنین بخش تولید کانال گروه فنی ارگ تمامی متریال مورد نیاز جهت زیر سازی کانال داکت اسپلیت را در کارگاه با دستگاه های مجهز تولید می کند که هم از کیفیت بالایی برخوردار اند و هم قیمت تمام شده کمتری برای مشتری خواهند داشت. این متریال تاثیر زیادی در عمر کانال دارند.
کانال کشی داکت اسپلیت در سراسر استان کرمان توسط گروه فنی ارگ پذیرفته می شود. کافیست با ما تماس بگیرید. نتیجه سپردن کار زیر سازی داکت اسپلیت به گروه فنی ارگ آرامش ساکنان در هنگام سکونت می باشد. چرا که گروه فنی ارگ با ارائه خدمتی نوین در عرصه ی کانال سازی در شهر کرمان توانسته است جایگاه خوبی به لحاظ فنی کسب کرده و از این طریق اعتماد مشتریان را برای مراجعه به مجموعه ی ارگ کالا جلب نموده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *