مشاوره داکت اسپلیت

مشاوره داکت اسپلیت

معمولا افراد پیش از خرید هر محصول نیاز به مشاوره دارند. اگر محصول مورد نظر یک کالا شناخته شده هم باشد باز این نیاز به مشاوره در خریدار حس می شود. هرچقدر بر پیچیدگی محصول افزوده شود این نیاز نیز بیشتر می شود. داکت اسپلیت یک محصول نو در صنعت ساختمان به ویژه در شهرستان ها به شمار می رود. برای اینکه یک کارفرما از سیستم داکت اسپلیت استفاده نماید باید به آن موضوع اشراف کافی و حداقلی داشته باشد. ارگ کالا با شناسایی این نیاز اقدام به ارائه راه حل های مشاوره با علم روز نموده است.

قدم اول در این مشاوره پرسش از کارفرمای محترم است که چه سطح از تکنولوژی را برای ساختمان خو در نظر دارد. با این توضیح که هرچه تکنولوژی واحد های ساختمانی بیشتر باشد به مراتب بر قیمت آن بیشتر افزوده خواهد شد. اگر کارفرمای به دنبال راه حل های بسیار ارزان مانند کولر آبی باشد خیلی وقتی برای مذاکره گذاشته نمی شود . همین مقدار که به کارفرما در مورد مزیت های سیستم تهویه مطبوع توضیحاتی ارائه شود کفایت می کند و تصمیم نهایی را بر عهده خود کارفرما می گذاریم.
گاهی کارفرما می خواهد یک سیستم مدرن تهویه مطبوع اجرا کند. در این هنگام باید کلیه ی سیستم های مدرن تهویه مطبوع موجود در بازار ایران توسط کارشناسان ارگ کالا شرح داده می شود. در این شرایط باید به موضوع حضور تکنسین های آن سیستم در استان کرمان نیز اهمیت داد. پیشنهاد گروه فنی ارگ به کارفرمایان کرمانی سیستم داکت اسپلیت می باشد. با توجیهات مربوطه اگر کارفرمای محترم این سیستم را انتخاب نمود در مورد خرید مدل و ظرفیت دستگاه ها با این عزیزان صحبت می شود.

ازکارفرما در مورد بودجه ای که برای اینکار در نظر گرفته سوال می شود . سپس کارشناسان فنی ارگ کالا پیشنهاد برند و ظرفیت را متناسب با پروژه ارائه می دهند. در صورت موافقت پیشنهادات طرح شده به نحو احسن اجرا می شود.
اگر کارفرمای محترم از پیشنهاد ارائه شده قانع نشود توضیحات دسته بندی شده ی بیشتری طی چند جلسه تقدیم می شود. کارشناسان فنی ارگ کالا در کمال صمیمیت مزایای برند و ظرفیت های پیشنهادی خود را با جزئیات بیشتری شرح می دهند. کارفرمای محترم همچنین می تواند جهت آشنایی با سایر برند ها از خدمات ارگ کالا بهره ببرد . ما کلیه ی برند های داکت اسپلیت را به طور مفصل شرح می دهیم. کارفرما با انتخاب یکی از برند ها می تواند کار را آغاز کند.
همچنین تعداد زیادی از مشتریان ارگ کالا صرفا نیاز به مشاوره تلفنی دارند. مثلا در شرف خرید یک برند هستند صرف جهت اطمینان با ما تماس می گیرند. حتی اگر ای مشتریان محترم محصول خود را از ارگ کالا تهیه نکنن کارشناسان ما موظف به ارائه شفاف اطلاعات بدون محدودیت زمانی به مشتری عزیز هستند

در واقع ارگ کالا مرجع مناسبیست برای شمایی که قصد خرید داکت اسپلیت را دارید. همشهریان عزیز کرمانی می توانند در سه حات آنلاین ، تلفنی و حضوری از این مشاوره ها بهره ببرند. همچنین ارگ کالا این حق را برای همشهریان عزیز قائل است که از ارگ کالا تقاضای حضور کارشناس در محل را داشته باشند. در این صورت نیز با استقبال ما مواجه می شوند. کارشناسان فنی ارگ کالا در کوتاه ترین زمان ممکن خود را به محل می رسانند. پس از بررسی ابعاد پروژه وظیفه ی خود را در جهت مشاوره ی سیستم داکت اسپلیت با حداکثر توان به انجام می رسانند.
حال پرسش اینجاست که اگر تمام این خدمات مشاوره ای به صورت رایگان توسط ارگ کالا ارائه شود چه منفعتی خواهد برد چرا که بسیاری از مشاوره ها ممکن است منجر به خرید نشوند. در پاسخ به این سوال باید به سیاست های کلی ارگ کالا رجوع کرد. مجموعه ی مدیریتی ارگ کالا معتقد است باید به عنوان یک مرجع مشاوره ای خرید داکت اسپلیت تبدیل شود. درواقع مشتری برای خرید از هر مغازه ای ابتدا از مشاوره و استعلام قیمت های ارگ کالا استفاده نماید. این مرجعیت خود بر ارزش معنوی شرکت افزوده و به مرور اعتماد مردم به ارگ کالا بیشتر می شود. آن زمان است که مردم عزیز کرمان می توانند لذت استفاده از خدمات و محصولات یک شرکت مدرن را در شهر خود حس کنند.

     8

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *