فراگیر شدن داکت اسپلیت در کرمان

 09137684804ارگ کالا

فراگیر شدن داکت اسپلیت در کرمان

کلانشهر کرمان با جمعیتی بالغ بر 900 هزار نفر مرکز پهناورترین استان کشور می باشد. ساخت و ساز واحد های آپارتمانی در این شهر از رونق خوبی برخوردار می باشد. سیاست های توسعه دولت در کرمان مبتنی بر پیشرفت در حوزه دولت الکترونیک است. کرمان به عنوان پایلوت دولت الکترونیک انتخاب شده است. یکی از موارد مهمی که در ساخت و ساز شهر های در حال توسعه مطرح است پیشگیری از مشکلات ناشی از آلودگی هوا می باشد. کلانشهر کرمان نیز از این قائده مستثنی نبوده و از مشکل آلودگی هوا رنج می برد. برای کم کردن عوارض این مشکل برای نواحی تنفسی در اصل باید راه حل های بلند مدت مانند حل مشکل ترافیک و فرهنگ استفاده از نقلیه عمومی در اولویت قرار بگیرد که متاسفانه در این موارد با میزان ایده آل فاصله ی بسیاری وجود دارد. ازین جهت شهروندان کرمان در هنگام خرید و یا اجاره منازل مسکونی به تهویه هوای واحد در حال خریداری اهمیت می دهند. سیستم های تهویه بسیاری می توان برای یک ساختمان به کار برد . داکت اسپلیت با سیرکولاسیون قوی هوا و قرار دادن فیلتر در مسیر این گردش هوا بخش قابل توجهی از آلودگی ها را از محیط دفع و به فیلتر جذب میکند.

بنابراین سیستم داکت اسپلیت در میان شهروندان کرمانی از استقبال خوبی برخوردار بوده است. به طوری که تمامی ساختمان های نوساز در مناطق مرفه نشین به این سیستم روی آورده اند. این استقبال در عین حال که باعث رونق کسب و کار های جدید در کرمان گشته است اما با سواستفاده هایی نیز همراه بوده است. به دلیل عدم آشنایی دقیق برخی با این دستگاه دلال های بازار تهویه با قیمت های کزایی اقدام به فروش و اجرای سیستم داکت اسپلیت در مناطق مختلف کرمان می نمایند. گروه فنی ارگ با هوشمندی کامل در حال خنثی کردن این جو مسموم که هدفش کلاهبرداری از قشر مرفه کرمان می باشد وارد عرصه ی اطلاع رسانی در زمینه ی داکت اسپلیت شده است. ارگ کالا به عنوان زیر مجموعه گروه فنی ارگ در زمینه دیجیتال مارکتینگ در شهری که پایلوت دولت الکترونیک می باشد فضای مجازی را میدان اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به مردم کرمان در زمینه ی داکت اسپلیت انتخاب نموده است.

شما می توانید با مراجعه با وبسایت ارگ کالا با ابعاد مختلف سیستم داکت اسپلیت آشنا شوید. قیمت ها را بهتر بدانید تا مورد سواستفاده قرار نگیرید. امروزه با همه گیر شدن شبکه های اجتماعی می توانید اطلاعات بدست آورده را در این شبکه ها با کسانی که در حال ساخت یا خرید واحد مسکونی در کرمان هستند در میان بگذارید.
البته استان پهناور کرمان دارای آب و هوای مختلفی می باشد . برخی از شهر های استان هوای گرم و خشک دارن. برخی از شهر های استان دارای رطوبت زیاد هستند. انتخاب داکت اسپلیت مناسب با محل زندگی شما وظیفه ی گروه فنی ارگ می باشد. سیستم داکت اسپلیت انتخاب شده متناسب با آب هوای منطقه شما طراحی ، اجرا و گاها بهینه می شود. لذا نگران اینکه کدام داکت اسپلیت را برای کدام منطقه از استان کرمان باید انتخاب کنید نباشد.

یکی از تصمیمات درستی که باید در جهت حفظ منافع ساختمان های در حال ساخت در کرمان باید گرفت کار کردن با پیمانکار های محلی خود استان مانند گروه فنی ارگ می باشد. بعضا دیده شده برای یک سرویس یا خدمات ساده به بهانه نبود تکنسین ماهر در استان از تهران نیرو عازم و هزینه های زیادی ازین بابت دریافت می شود.
یکی از مزیت های کار کردن با پیمانکاران بومی منطقه ای که قصد نصب داکت اسپلیت در آن دارید اعتبار آن مجموعه می باشد. قطعا یک نیروی بومی در صورت بروز خطا برای جلوگیری از ازبین رفتن اعتبار خود سعی در جبران ان می نماید . اتفاقی که کمتر در میان پیمانکارانی که از خارج از استان می آیند رخ می دهد.
به طور خلاصه می توان گفت استفاده از سیستم داکت اسپلیت در کرمان روز به روز در حال افزایش می باشد. لذا نیاز به ایجاد زیر ساخت های مدرن جهت طراحی ، اجرا ، فروش و خدمات پس از فروش این محصول در این شهر و حتی سایر شهر های استان به شدت احساس می شود. گروه فنی ارگ با پشتکار لازم این مسئولیت را به صورت تخصصی بر عهده گرفته است.

09137684804ارگ کالا

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *