طراحی و زیر سازی داکت اسپلیت

طراحی و زیر سازی داکت اسپلیت

طراحی و زیر سازی داکت اسپلیت : برای اجرای سیستم تهویه مطبوع داکت اسپلیت در کرمان می توانید به گروه فنی ارگ مراجعه نمایید. گروه فنی ارگ اقدام به طراحی اجرای داکت اسپلیت متناسب با کاربری شما می نماید. پس از انجام امور مربوط به طراحی زیرساخت های لازم را فراهم می آورد. این زیر ساخت ها شامل موارد زیر می شوند.

1-کانال کشی در مسیر طراحی شده در دو نوع کانال فلکسیبل و کانال گلوانیزه. اگر برای اجرای کانال کشی داکت اسپلیت از کانال فلکسیبل استفاده نمایید به لحاظ حجم اشغال شده و زمان اجرا صرفه جویی نموده اید. در کانال کشی گالوانیز جنس کانال ها مانند کولر های آبی می باشد که با عایقکاری مسیر حرکت باد گرم یا سرد است. گروه فنی ارگ دارای تجربه ی کافی برای اجرای کانال داکت اسپلیت در کرمان با مناسب ترین قیمت و بالاترین سرعت می باشد.

مرتبط بخوانید: فروش داکت اسپیلت

2-لوله کشی مسی که یک امر مشترک با کولر گازی می باشد. لوله کشی مسی داکت اسپلیت معمولا به صورت مستقیم به سمت پشت بام می باشد. تعیین سایز لوله متناسب با برند های مختلف تخصص می خواهد. گروه فنی ارگ با سال ها تجربه در زمینه ی لوله کشی مسی این اطمینان را به شما می دهد تا با بهترین متریال و دقت در اجرا مراحل کار را به اتمام برساند. در لوله کشی مسی داکت اسپلیت از لوله مسی ، عایق ، کابل ارتباطی استفاده میشود.

  1. زیر سازی برق دستگاه با مشورت گروه فنی ارگ متناسب با نیاز در محل قرار گیری یونیت های داخلی و خارجی توسط کارفرما صورت می گیرد.

  2. زیر سازی لوله تخلیه آب درین حاصل از تعریق دستگاه با مشورت گروه فنی ارگ در ارتفاع مناسب با سایزینگ صحیح توسط کارفرما صورت می گیرد.

5.نصب شاسی سقفی به گونه ای که کلیه ی برنده ی موجود قابل نصب بر روی آن باشند بر عهده گروه فنی ارگ است. به طوری که پس اجرای کف توسط سرامیک و یا سنگ کمترین جوشکاری صورت بگیرد. این امر نصب داستگاه داکت اسپلیت را آسانتر و با خرابی های کمتر همراه ی کند.

6.یکی از اصول اساسی در اجرای زیر سازی داکت اسپلیت. بازدید دوره ای در طول تکمیل پروژه حتی پس از انجام امور لوله کشی و کانال کشی می باشد. گروه فنی ارگ این مسوئولیت را درک و خود را ملزم به اجرای آن می داند. همچنین گروه فنی ارگ معتقد است اگر این بازدید ها صورت نگیرد درد سر هایی برای مجموعه بوجود می اورد که با هزینه های مالی قابل جبران نیست.

 برایطراحی و زیر سازی داکت اسپلیت در کرمان می توانید به گروه فنی ارگ مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *