سرویس داکت اسپلیت

سرویس داکت اسپلیت
یکی از مهمترین علل خرابی یک دستگاه می توان به بی توجهی به امر سرویس و نگهداری آن اشاره نمود. در مورد سرویس و نگهداری داکت اسپلیت نکاتی وجود دارد که با بسیاری ازدستگاه ها و تجهیزات مشترک است. شما با سرویس های دوره ای پکیج آب گرم آشنا هستید ، حتما در مورد سرویس و نگهداری چیلر و مینی چیلر اطلاعاتی شنیده اید، سرویس و نگهداری آسانسور ، موتور خانه و… از مواردی هستند که شما را با موضوع سرویس های دوره ای آشنا نموده اند. این موضوع در مورد داکت اسپلیت نیز صدق می کند.شما باید به صورت دوره های مشخص دستگاه خود را جهت بازرسی و چکاپ به یک گروه متخصص بسپارید. ممکن است علائمی از خرابی وجود داشته باشد که شما قادر به تشخیص آن نباشید. این علائم زمینه ساز یک مشکل بزرگ هستند. شاید با یک هزینه کم بتوانید جلوی هزینه های زیاد را در آینده بگیرید. دستگاه داکت اسپلیت نیاز به مراقب و رسیدگی دارد لطفا این موضوع را جدی بگیرید.

اگر ساکن کرمان هستید و دستگاه داکت اسپلیت دارید نگران سرویس دوره ای آن نباشید. گروه فنی ارگ در سراسر کرمان اقدام به عقد قرار داد در زمینه ی سرویس و نگهداری دستگاه داکت اسپلیت شما می نماید. کافیست شما درخواست بدهید تا گروه فنی ارگ زمینه های قرار داد را فراهم کنن تا پس از امضای طرفین کار آغاز شود. در این نوع قرار داد بین طرفین نوعی آرامش خاطر بوجود می آید. شما با خیال راحت از دستگاه استفاده می کنید چون می دانید یک گروه فنی حواسش به عملکرد داکت اسپلیت شما هست. گروه فنی ارگ نیز به دلیل اعتماد شما نهایت تلاش خود را برای جلب رضایتتان انجام می دهد. معمولا در این گونه قرار داد ها زمان های مشخصی برای اعزام سرویسکار تعیی می شود. طرفین قرار داد مسئولیت هایی نسبت به هم دارند که ب دلایل قانونی نمی توانند از انجام آن تفره بروند. شما می توانید زمان حضور سرویسکار را به هرمیزان که می خواهید در طول سال افزایش دهید اما معمولا این زمان هر سه ماه یکبار جهت بررسی و ابتدای شروع گرما یا سرما جهت راه اندازی می باشد.

این قرار داد دارای فرمت استاندارد بوده که منافع طرفین در آن لحاظ می شود.
از جمله خدماتی که در سرویس های دوره ای داکت اسپلیت ارائه می شود می توان به موارد زیر اشاره نمود :
حتما برای شما پیش آمده است که با تغییر فصل برای راه اندازی دستگاه داکت اسپلیت خود دچار سردرگمی شده اید . نمی دانید کدام دکمه را بزنید. با پکیج آب گرم چه کنید . خیلی مسائل دیگر. اگر با گروه فنی ارگ قرار داد ببندید می توانید به راحتی با یک تماس نیروی متخصص را در محل حاضر کنید تا  این کار ها را بدون دغدغه برایتان انجام دهد. بنابراین از مهمترین کار هایی که در سرویس دوره ای داکت اسپلیت انجام می شود راه اندازی دستگاه داکت اسپلیت متناسب با فصل مربوطه است.

از موارد دیگر می توان به بررسی سیستم تخصصی داکت اسپلیت اشاره نمود . سرویسکار داکت اسپلیت مطابق با استاندارد های گروه فنی ارگ تمام موارد را به صورت چک لیست تهیه می کند. و با حالت استاندارد مقایسه می کند. در واقع به نوعی مقایسه ی وضعیت موجود با وضعیت مطلوب اتفاق می افتد. این امر منجر به پیگیری مشکلات دستگاه شده و از خسارات احتمالی جلوگیری می کند.
شاید این سوال برای شما پیش بیاید که اگر داکت اسپلیت خراب باشد هزینه تعمیر با کیست. درصورتی که قرار داد تعمیر نگهداری نداشته باشید کلیه هزینه های تعمیر بر عهده شماست. اما اگر هزینه ی تعمیر و نگهداری داشته باشید هزینه ی کار فنی یا به عبارت دیگر اجرت صفر بوده و تنها هزینه ی قطعات و لوازم مصرفی را می پردازید که این خود کمک شایانی به صرفه جویی در هزینه ها می کند. گروه فنی ارگ این تعهد را به شما می دهد که با بررسی دقیق موضوع مانع خرابی های بزرگ بشود.

برای اینکه یک ساختمان حرفه ای داشته باشیم باید دست به کار های حرفه ای بزنیم. با یک گروه حرفه ای در زمینه ی سرویس دوره ای داکت اسپلیت همکاری کنید. ارگ کالا با توجه به شناخت عمیق از فرهنگ مردم کرمان می تواند در کنار کار حرفه ای اصول اخلاقی در هنگام کار را نیز به صورت حرفه ای رعایت نماید که باعث جلب اعتماد و رضایت شما مشتری گرامی می شود.
اگر هنوز برای استفاده از خدمات سرویس های دوره قانع نشده اید یک پیشنهاد خوب برایتان داریم. به یک ساختمان دارای گروه تعمیرات نگهداری رفته و رضایت ساکنین را از دستگاه های خود جویا شوید سپس همین کار را با ساختمانی که فاقد گروه تعمیر و نگهداری در زمینه تهویه مطبوع است انجام دهید. تفاوت در میزان رضایت مشتریان به احتمال زیاد بسیار فاحش خواهد بود. رضایت شما از دستگاه داکت اسپلیت و خدمات ارائه شده تاثیر مستقیم بر ارزش شما می گذارد. برای آرامش خود ارزش قائل شده و هرچه زود تر در راستای عملی شدن این تصمیم گام بردارید. گروه فنی ارگ این اطمینان را به شما می دهد که با ارائه این خدمات رضایت شما را کاملا جلب نماید. مدیریت گروه فنی ارگ با نظارت بر رفتار کارکنان و تخصص آنها همچنین این اطمنیان را نیز به شما می دهد که اگر عملکرد تیم اعزامی اش حرفه ای تر از شهر های بزرگ نباشد از آن ها غیر حرفه ای تر نیز نمی باشد. لذا کرمانی های عزیز می توانند با اعتماد به گروه های فنی بومی شهر خود به رونق اقتصادی استان کمک کنند.

شما می توانید در اولین جلسه ای که میان ساکنین ساختمان شما برگزار می شود این متن را به اشتراک گذاشته و پیشنهاد عقد قرار داد سرویس نگهداری تجهیزات تهویه مطبوع را به سایرین بدهید. با اینکار هزینه های پرداختی شما بابت خدمات مختلف داکت اسپلیت که تاکنون پرداخت می کردید به میزان چشمگیری کاهش پیدا خواهد کرد. البته این امر نه تنها برای شما بلکه برای کلیه ساکنین صدق می کند. پس با توضیحاتی که تا کنون داده شد عقد این قرار داد منطقیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *